Welkom

Welkom op de officiële website van ASW, de kunstschaatsclub van Wilrijk!

Kan je zelf al een beetje schaatsen en wil je graag meer leren? Schrijf je dan in voor onze groepslessen. Jezelf of je kind(eren) vanaf ongeveer 4 jaar inschrijven kan het hele seizoen lang en wij bieden onze groepslessen ook aan gedurende de schoolvakanties . Meer uitleg voor je aan te sluiten bij onze club vind je onder "inschrijving" en de dagen en tijdstippen van onze lessen onder "groepslessen". 

 

De laatste nieuwtjes en up-to-date informatie vind je ook op onze INSTAGRAM: ASW_figure_skating_club en in onze facebookgroep. Word hier lid van de facebookgroep.

Wij hopen jullie snel te mogen verwelkomen in onze club. 

 

Onze club is aangesloten bij de Vlaamse Schaatsunie (VLSU) en op nationaal en internationaal niveau bij de Koninklijke Belgische Kunstschaatsen Federatie (KBKF).

VLSU KBKF